Voortgang bouw | Achter de Burcht te Vries

18 maart 2025

De paalfundatie is gereed! Alle palen zijn bij de 3 bouwblokken aangebracht. Het aanbrengen van de palen is voorspoedig verlopen, ondanks de wat natte periode.

Ook zijn de bronboringen voor de warmtepompen uitgevoerd. Per gebouw zijn er meerder boringen uitgevoerd voor de energievoorziening van de warmtepompen. In de gaten die ontstaan zijn, door de boringen, zijn leidingen aangebracht. De diepte boringen zijn soms wel meer dan 200 meter diep! 

Vorige week zijn ze ook begonnen met de fundatiebalken. In een geïsoleerde kist wordt wapening aangebracht en vervolgens wordt daarin het beton gestort. Nadat de funderingsbalken klaar zijn, komt de installateur om het riool aan te brengen dat onder de begane grondvloer moet komen. Het is de planning dat eind maart de begane grondvloer wordt aangebracht.

Wil je op de hoogte blijven van alle ontwikkelingen rondom Achter de Burcht?

Bekijk ook het project Achter de Burcht

In verkoop
custom media
Meer informatie

Achter de Burcht

Vries

3 woningen beschikbaar
75m - 131m woonoppervlakte
€ 378.050 tot € 605.325